Vyzkoušejte víno

Červené víno z neobvyklých destinací

Červené víno je vyráběno z modrých hroznů vinné révy a to jejich nakvašením či tepelným zpracováním. Při výrobě červeného vína se narušené slupky hroznů nechávají několik dní kvasit a tak zůstávají v přímém kontaktu s kvasící šťávou. Na rozdíl od bílého vína kvašení probíhá delší dobu a za vyšší teploty. Díky tomu červené víno obsahuje větší koncentraci tříslovin, neboli složek, které blahodárně působí na trávicí systém a také léčivou látku resveratrol, která patří mezi silné antioxidanty. Mezi červenými víny najdeme vína suchá, polosuchá, polosladká i sladká.

A jak praví perské přísloví : „Víno nepijeme proto abychom upadli, ale abychom se povznesli.“

Prodej vína v internetovém obchodě ExtraVino.cz nabízí bohatou a pestrou nabídku červených vín, mezi kterými najdete vína vhodná jak pro všední příležitosti, tak i vína sváteční a unikátní z limitovaných sérií. Nabídka zahrnuje nejen vína z tradičních vinařských oblastí jako je Francie, Itálie a Morava, ale například také vína jihoamerická, slovinská, chorvatská a lichtenštejnská. Narazíte zde i na takové speciality, jako je například Barbaresco Crichet Pajé 2001. Toto víno je granátově červené barvy, zraje v průměru osm let ve francouzských dubových sudech a minimálně další dva roky v láhvi. Víno je vhodné pro velmi dlouho archivaci, která může dosahovat až padesát let. Vyznačuje se také tím, že je nutné ho otevřít alespoň dvě hodiny před samotnou konzumací.

V nabídce naleznete i velmi vzácné Bolivijské, vysokohorské víno, pocházející z nejvýše položené vinařské oblasti na světě pyšnící se honosným jménem Bivarietal Malbec Cabernet Sauvignon Reserva.

Mezi vysoce kvalitní vína také bezesporu patří moravské Rulandské modré, pozdní sběr. Toto červené víno s cihlovým odstínem je velmi elegantní sametové chuti, s jemnou vůní lesních plodů a svěží kyselinkou.

Svatební centrum Le Reve slibuje dokonalé svatební obřady Praha. Zažijte dokonalý svatební obřad i následující svatební oslavy, které budou plné dobrého jídla a pití, perfektní zábavy, kterou podtrhnou dokonalé svatební dekorace.K lázním neodmyslitelně patří sauna. Chcete si ji užívat i u vás doma? Domácí finská sauna od firmy SaunaSystem bude skvělým řešením!
Darujte pivní lázně!

¨
Rodinné oslavy